yükleniyor

Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi

Bir firmanın reklamını en iyi yapan unsurlardan biri olan tanıtım filmleri, yaratıcı ve özgünlükle harmanlandığı zaman başarılı sonuçlara ulaşmaktadır. Elsez Bilişim tanıtım filmi alanındaki tecrübesi ve kendisine özel tarzıyla müşterilerini memnun etmekte, markaların ve firmaların tanıtımını da başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Firmalara tanıtım konusunda etkili çözümler sunan Elsez Bilişim, yaratıcı gücünü, usta kadrosunu ve profesyonelliğini bir potada eriterek çektiği tanıtım filmleri sayesinde müşterilerinin ihtiyaçlarına kaliteli ve hızlı bir şekilde cevap vermektedir.

MARKANIZI EN İYİ ŞEKİLDE TANITIN

Kaliteli teknik ve farklı mizansenler eşliğinde çekilen bu filmler, bütçenizi de zorlamayacaktır. Elsez Bilişim tarafından ihtiyacınızı karşılamaya yönelik atılan adımlarla çekilen tanıtım filmi markanızı ve firmanızı tanıtma yolunda atacağınız en önemli adımlardan birisi olacaktır.

Kurumsal tanıtım filmi, ürün tanıtım filmi, hizmet tanıtım filmi, reklam filmi gibi birçok kategoride müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren Elsez Bilişim, yaptığı çalışmalar sayesinde sektörde önemli bir yer edinmiştir. Güvenilirliği, uygun fiyatları ve profesyonel kadrosu nedeniyle tercih edilen firma, hayalin ve zamanın ötesinde kurguladığı tanıtım filmleri sayesinde firmanızı kendi sektörünüzde üst sıralara taşımaktadır. Firmaların müşterilerine vermek istediği mesajı görsel ve işitsel hafızaya hitap edecek şekilde ve kreatif düşüncelerle tanıtım filmlerine aktaran Elsez Bilişim, bu konuda rakiplerinin önüne geçmiştir.  Yetenekli, dinamik, kaliteli ve yaratıcı ekibi sayesinde çalışmalarını büyük bir heyecan ve zevkle gerçekleştiren firma, işlerinde de memnuniyet garantisi vermektedir. Profesyonel bir bakış açısı ile çalıştığı müşterisinin analizini iyi yaparak hedef kitleye bu analize göre mesajlar veren Elsez Bilişim, kaliteli çekimleri sayesinde de çalıştığı firmaların göz bebeği olmuş durumdadır.

Animasyon

Teknolojinin kullanım alanının her geçen gün daha da artmasıyla birlikte, görselliğe önem veren çalışmalar da ön plana çıkmıştır. Etkili bir tanıtım için görselliği kullanmak isteyen firmalar, ajanslardan animasyon talebinde bulunmaktadır.

Firmaların yanı sıra “Farkındalık” yaratma amacıyla animasyon film çekmek isteyen kurum ve kuruluşlara da hizmet veren Elsez Bilişim, etkili bir film sayesinde istenilen mesajı hedef kitleye vurucu bir şekilde iletmeye yardımcı olmaktadır.

HER SEKTÖRDE KULLANILABİLİYOR

Hemen hemen her sektörde yer alan firma için uygulanabilen animasyon, 3d ve 2d teknolojileri kullanılarak üretilmektedir. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte genellikle 3d animasyonlar tercih edilmektedir.

Elsez Bilişim daha önce uygulanmamış fikirleri çekip çıkararak müşterilerinin animasyon ihtiyaçlarına bu şekilde cevap vermektedir. Kaliteli görsel ve yaratıcı fikirlerin buluşması ile oluşturulan bu animasyonlar, firmanın tanıtımı için oldukça etkili bir araç olarak anılmaktadır. Hedef kitleye verilmek istenen mesajı hem görsel hem de işitsel hafızaya hitap ederek veren animasyonlar sayesinde dernekler, kurumlar, markalar ve firmalar, tanıtım ya da farkındalık yaratma konusunda başarılı olacak, daha geniş kitlelere hitap etme şansı bulacaktır.

Fotoğraf & Video

Dijital ortamda yer alan firmalar için video ve fotoğraf büyük önem taşımaktadır. Ürün ve hizmetleri en iyi tanıtan görsel tasarımlar, kaliteli fotoğraf ve video çekimi sayesinde daha da etkili bir hale gelmektedir. İçerik kadar önemli olan fotoğraf ve video, ürünün tüm güzelliğini yansıtarak müşterinin etkilenmesini sağlamaktadır.

Nitelikli bir fotoğraf çekmek herkesin yapabileceği bir şey değildir. Bu nedenle firmalar mutlaka bu konuda profesyonel bir ekipten destek almalıdır. Ürünün tüm kalitesini görsel bir şölenle ortaya çıkaracak olan video ve fotoğraflar, markanın tanıtımı açısından da oldukça önemli bir detaydır.

KALİTELİ VİDEO VE FOTOĞRAFIN FAYDALARI NELERDİR?

-Kaliteli video ve fotoğraf çekimi, firmanın kalitesini ön plana koymaktadır.

-Bu görsel ürünler sayesinde firmanın sanal ve fiziksel katalogu da oldukça şık bir hale bürünmekte, hedef kitleyi büyülemektedir.

-Kaliteli fotoğraf ve video, ürünlerinizin ayrıntılarını gözler önüne sererek, müşterinin fikir sahibi olmasını sağlamaktadır.

-Bu çalışmalar yaratıcılıkla beslendiği takdirde, müşteriyi daha kolay bir şekilde etkileyecektir.

-Görsel çalışmalar, firmanın markalaşma sürecini hızlandırmaktadır.

-Profesyonel bir görüntü katar.

-Elde edilecek satış miktarını arttırır.

PROFESYONEL EKİBİMİZLE YANINIZDAYIZ

Fotoğraf ve videonun kurumsal nitelikte kaliteli olması, hedef kitlenin o ürün ya da hizmetten etkilenmesini ve ikna olmasını kolaylaştırmaktadır. Elsez Bilişim, profesyonel kamera ve fotoğraf ekibi sayesinde, firmanızın ürünlerini en iyi şekilde yansıtmakta ve size kaliteli çözüm önerileri sunmaktadır. Ürün çekimleri, havadan çekimler, reklam çekimleri, katalog çekimleri, yaratıcı çekimler gibi birçok kategoride farklı hizmetler veren Elsez Bilişim, fiyat performans oranı sayesinde de birçok müşteri tarafından tercih edilmektedir.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!