yükleniyor

Metin Yazarlığı

Metin Yazarlığı

Bir web sitesinin başarılı olması ve Google aramalarında üst sıralara çıkması için mutlaka içeriğine dikkat etmek gerekmektedir. Düzgün bir metin yazarlığı sayesinde üretilecek olan kaliteli içerikler, web sitesine giriş yapan ziyaretçi sayısını da arttıracaktır.

Orijinalliğin ön plana çıktığı içerikler, SEO uyumlu yazılmalıdır. SEO uyumlu olarak üretilecek her metnin, siteye sağlayacağı geri dönüş oldukça etkili ve kaliteli olacaktır. Elsez Bilişim olarak biz de size yüzde yüz özgün ve SEO içerikli yazılar üretip, sitenizi Google aramalarında en üst sıralara çıkarmayı amaçlıyoruz. Bunun yanı sıra web sitesi içeriği, metin yazarlığı gibi konularda da alanımızda oldukça başarılı ve kaliteliyiz.

Müşteri memnuniyeti ilkesini ön plana koyarak yürüttüğümüz çalışmalarımızı, usta bir kadro ile gerçekleştirmekte olup, müşterinin istekleri doğrultusunda içerikleri rahatlıkla üretmekteyiz.

ORİJİNAL İÇERİKLER NASIL ÜRETİLİR?

Orijinal içerik bir web sitesi için en önemli konulardan birisidir. Peki Elsez Bilişim olarak orijinal içerikleri nasıl üretmekteyiz?

-Öncelikle müşterimizi dinleyerek, ihtiyacını analiz ediyor ve müşterimizin dahil olduğu sektörü değerlendiriyoruz.

-Daha sonra müşterimizle konuşarak hangi anahtar kelimeler üzerinde çalışacağımızı belirliyoruz. Bu anahtar kelimeler SEO konusundaki en büyük yardımcımız olduğu için büyük bir dikkatle seçilmesi gerekmektedir.

-Daha sonra orijinal içeriğin ulaşmasını istediğimiz hedef kitleyi belirliyor ve içeriğimizi bu kitlenin dikkatini çekecek şekilde oluşturuyoruz. İçerikler oluşturulurken mutlaka sıkı bir araştırma yapıyor ve bilgilerimizi güvenilir kaynaklardan topluyoruz.

-Daha sonra oluşturulan yazılar imla, yazım ve SEO kontrollerinden geçirilerek; web sitesinde yayınlanmaya başlar.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!