yükleniyor

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Görsel bir iletişim sanatı olan grafik tasarımı, vermek istediğiniz mesajı hedef kitlenize afiş, broşür, banner, katalog gibi materyallerle iletmenizi sağlamaktadır. İletişimi ve estetiği en üst düzeye çıkarmak isteyen grafik tasarımı, görsel öğeler ve hedef kitleye iletilmek istenen mesajı bir arada kullanarak; daha etkileyici bir anlatım yaratmayı amaçlamaktadır. Görsel hafızaya yönelik bu çalışmalar sayesinde tanıtmak istediğiniz kimliğiniz, hedef kitlenizin aklında daha kalıcı olacaktır.

Elsez Bilişim, grafik tasarımı alanında yaptığı yaratıcı ve kaliteli çalışmaları sayesinde sektörde önemli bir yer edinmiştir. Markalaşma yolunda attığınız önemli adımlarda yanınızda olan firma, sanatı ve ustalığı bir arada kullanarak harika tasarımlar ortaya koymaktadır. Estetik kaliteyi en üst düzeye çıkaran Elsez Bilişim, hayal ettiğiniz tasarımı yaratarak size tanıtım alanında büyük kolaylıklar sağlar. Hedef kitlenizin dikkatini çekecek tasarımlarla amacınıza kolayca ulaşmanızı sağlayan çalışmalarla bilinen firma, dinamik ve usta kadrosuyla çalışmalarını yürütmektedir.

Yaratıcılık, hayal gücü ve el becerisini tek bir potada eriterek tasarımlarını gerçekleştiren Elsez Bilişim, afiş, banner, broşür, kitap/ dergi kapağı, katalog, el ilanı, billboard, logo, kartvizit, kurumsal kimlik gibi başlıklarda çalışmalarını yürütmektedir.

Özellikle yolun başında olan firmaların tercih etmesi gereken kurumsal kimlik ve logo tasarımı konularında başarılı olan Elsez Bilişim, güçlü bir marka yaratma yolundaki adımlarınızın en büyük destekçisidir. Şirketinizi vizyon ve misyonunu hedef kitlenize en sağlıklı şekilde yansıtmayı amaçlayan tasarımlar yapan firma, kurumunuza özgün çalışmalarla farkınızı ortaya koyacaktır. Akılda kalabilir bir o kadar da farklı tasarımlar yaratan Elsez Bilişim, sadeliği ve şıklığı birleştirdiği tasarımlarıyla adından söz ettirmektedir.

MÜŞTERİLERLE BİREBİR DİYALOG

Elsez Bilişim, müşterileri ile birebir diyalog kurarak çalışmalarını yürütmektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı çalışmaları ile herkesin beğenisini kazanan firma, işini iyice analiz ettikten sonra tasarlamaya başlar. Sektörde önemli bir yer edinen Elsez Bilişim, yerinde ve hızlı çözüm önerileri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını anında karşılamaktadır. Fiyatlarları ile her bütçeye uygun paketler de sunan firma, tanıtım konusunda her zaman yanınızdadır. Sizler de firmanızı ya da kişisel kimliğinizi en iyi şekilde tanıtmak istiyorsanız, Elsez Bilişim’in kaliteli hizmetlerinden mutlaka yararlanmalısınız.

Logo Tasarım

Şirketinizin kimliğini yansıtan, hedef kitlenize ulaşırken size kolaylık sağlayan logo; tanıtım için en önemli unsurlardan birisidir. Son yıllarda firmaların sayısı arttıkça, logo tasarımına olan ilgi de gün geçtikçe çoğalmaya başlamıştır. Artık firmalar vizyon ve misyonlarını hedef kitlelerine ulaştırabilmek amacıyla kaliteli logo ihtiyacı duymakta ve bu sebeple logo tasarımcıları ile sık sık çalışmalar gerçekleştirmektedirler.

Peki logo tasarımı neden önemlidir? Bir şirkete neler katar?

Logolar, şirketlerin imzası olarak nitelendirilmektedir. Şirketin tüm kurumsal kimliğini yansıtan logo,markalaşma yolunda atılan en önemli adımlardan biri olarak kabul edilmektedir. Hedef kitleye görsel hafıza yoluyla ulaşmanın en güvenilir yolu olan logo tasarımı, kalıcı olması sebebiyle tercih edilmektedir. Görünümün ve görselliğin gün geçtikçe önem kazanması nedeniyle her şirketin mutlaka kaliteli bir logoya ihtiyacı vardır.

LOGO TASARIMI NASIL OLMALIDIR?

-Logo tasarlanırken, öncelikle şirketin vizyon ve misyonu iyice analiz edilmelidir. Bu unsurlara uyum sağlayacak bir logo, şirketi başarıya ulaştırabilir.

-Logo tasarlama sürecinde tasarımcı mutlaka müşterileri ile birebir görüşmeler gerçekleştirmeli ve onların ihtiyacını iyi analiz etmelidir.

-Logoya koyulması planlanan görselin mutlaka şirketin iş tanımı ile uygun olması gerekmektedir. Örneğin bisiklet satan bir firmanın görseline motosiklet koyulmamalıdır. Bu tüketiciyi şaşırtır ve firmanın tanıtımına darbe vurur.

-Tasarlanacak logo, mutlaka şirketin yaptığı iş hakkında fikir vermelidir.

-Logolar, markalara hayat verir. Bu sebeple mutlaka üzerinde detaylıca düşünülmesi gerekir.

LOGO HİZMETİNDE DE YANINIZDAYIZ

Elsez Bilişim olarak, tecrübeli kadro ve yaratıcı fikirlerle logo tasarımı konusunda da sizlere profesyonel destek vermekteyiz. İsteklerinize hızlı ve çözüm odaklı projeler sunarak cevap vermekte ve işinizi tecrübemiz sayesinde kolaylıkla halletmekteyiz. Grafik tasarımı başlığı altında dünyadaki tüm trendleri takip ederek, uzman kadromuz ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Logo tasarımı konusunda başarılı çalışmalarımız sayesinde sektörde önemli bir yer edindiğimiz için firmamızı güvenle seçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız sayesinde tasarım konusunda her zaman yanınızdayız.

Kurumsal Kimlik

Bir mesajı hedef kitleye iletmek, görselleştirmek ya da bir görseli geliştirmek amacıyla gerçekleştirilen tüm hizmetlere grafik tasarımı adı verilmektedir. Grafik tasarımı adı altında kurumsal kimlik çalışmaları da yaparak, müşterilerinin hayal ettiklerini resme aktaran Elsez Bilişim, farklı birçok program kullanarak çalışmalarını yaratıcılık ve kalite ile birleştiriyor.

Kreatif, etkileyici ve farklı tasarımları ile sektörde bir numara olan Elsez Bilişim, kurumsal kimlik alanında oldukça etkileyici çalışmalar gerçekleştiriyor. Etkileyici kadrosu, son teknoloji programları ile müşterilerinin tüm isteklerine hızlı ve kaliteli çözüm önerileri sunan Elsez Bilişim, kurumunuzu görsel çalışmalarla ön plana çıkarıyor.

Grafik tasarımı sektöründe yer alan, kurumsal kimlik, logo, broşür, afiş gibi çeşitli konularda hizmet sunan firma müşterilerini reklam konusunda da bir numara haline getiriyor.

KURUMSAL KİMLİKTE BİR NUMARA

Bir firmanın hedef kitlesine kolay bir şekilde ulaşmasını ve kendisini tanıtmasını sağlayan kurumsal kimlik markalaşmak için atılan en önemli adımlardan birisidir. Kurumsal kimlik çalışmaları, firmanın kendi kimliğini belirlediği standartlar üzerinden yaratmasını sağlar. Kurumsal kimlik mutlaka çalışmalardan, logoya kadar birçok konuda uyumlu bir halde olmalıdır. İşte tam olarak bu noktada Elsez Bilişim devreye girerek sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sektördeki diğer rakiplerinden oldukça farklı bir tasarım anlayışı ile çalışmalarını devam ettiren firma, kurumsal kimlik konusunda da hızlı çözüm önerileri oluşturmaktadır.

Logo, banner, kartvizit, afiş, broşür, katalog, karikatür, billboard gibi birçok alanda kullanılan grafik tasarımı, firmanızın kimliğini ve amacını hedef kitleye en doğru şekilde yansıtmalıdır. Elsez Bilişim bu konuda uzman kadrosu sayesinde müşterilerinin isteklerini hızlı bir şekilde yerine getirerek, muazzam çalışmalar ortaya çıkarmaktadır. Özgünlük ve yaratıcılık konusunda sektörde önde gelen firmalardan biri olan Elsez Bilişim, sizlere başarı, prestij, markalaşmayı da garanti ediyor.

Uygun fiyatlarla her bütçeye uygun bir çalışma planı sunan Elsez Bilişim, firmanızın başarıya koşmasının yollarını da açıyor.

Katalog Tasarım

Profesyonel kadrosu ve kurumsa yapısı ile kurulduğu günden bu yana müşterilerine destek sunan Elsez Bilişim, grafik tasarımı alanında yaptığı işlerle bilinmektedir. Grafik tasarımının bir kolu olan katalog tasarımı konusunda da farklı işlere imza aran Elsez Bilişim, yaratıcı çalışmaları sayesinde de sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Hızlı, profesyonel, kaliteli hizmetleri müşterilerine sunan Elsez Bilişim, firmaların katalog ihtiyaçlarına farklı tasarım ve formatlarda cevap vermekte, onların ürün ve hizmet tanıtımına da katkı sağlamaktadır. Firmaların kurumsal kimliğini tanıtmaya yarayan en önemli unsurlardan biri olan kataloglar, günümüzde şirketler arası rekabetin de artması ile birlikte mühim bir konuma gelmiştir. Markalaşmanın önemini fark eden tüm şirketler, katalogu temel ihtiyaç olarak görmeye başlamış ve dijital ajanslara bu konuda birçok sipariş vermiştir.

Sunulan hizmetleri ve ürünleri anlatmak amacıyla kullanılan kataloglar bu işlevleri ile firmaların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Müşterileri ile ilişki kurmak ve hedef kitlesine ulaşırken istediği mesajı görsel ve yazınsal olarak vermek isteyen firmalar mutlaka katalog konusunda uzman bir kadro ile çalışmalarını yürütmelidir.

BİR KATALOG NASIL OLMALIDIR?

Firmaların markalaşma yolunda kullandığı en önemli materyallerden biri olan katalogların başarılı olabilmesi için uyması gereken bazı kurallar vardır. Bunlar:

-Katalog göz yormamalıdır.

-Katalog mutlaka hedef kitleye hitap edecek düzeyde olmalı, katalogu inceleyen kişiyi kesinlikle sıkmamalıdır. Bu materyale bakarken sıkılan potansiyel müşteri firmanın elinden kaçabilir.

-Katalog firmayı mutlaka rakip firmalardan ayıracak formatta düzenlenmelidir. Tek düze ve sıradan bir katalog firmanın tanıtımına yardımcı olmayacaktır.

-Katalog çalışmaları titizlikle yürütülmeli, kullanılan malzemeler de kaliteli olmalıdır.

-Katalog konusunda mutlaka deneyimli bir firmayla çalışmak gerekmektedir.

Elsez Bilişim, katalog konusunda da farklı dizayn, format, tasarım ve yenilikçi çalışmaları sayesinde müşterilerin dikkatini çekmekte ve sektörde liderliğe ulaşan yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Uzman kadrosu ve tecrübesi ile katalog çalışmalarını titizlikle yürüten firma, markaların tanıtımını da başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

E-Katalog

E- Ticaret, internet kullanımının artması ile büyük bir yükselişe geçmiştir. Ürünlerin ve hizmetlerin, sanal bir ağ üzerinden satışının yapılmasını sağlayan E- Ticaretin en çok ihtiyaç duyduğu unsurlardan birisi de E-Katalogdur. E-Katalog, firmanın ürün ve hizmetlerinin sanal ortam üzerinde geniş bir hedef kitleye ulaştırılmasını amaçlayan kataloglara verilen isimdir.

Firmaların e-katalog ihtiyaçlarına farklı tasarım ve formatlarda cevap veren Elsez Bilişim, onların ürün ve hizmet tanıtımına katkı sağlamaktadır. Firmaların ürün ve hizmetlerini tanıtan unsurlardan biri olan kataloglar, günümüzde şirketler arası rekabetin de artması ile birlikte mühim bir konuma gelmiştir. Markalaşmanın önemini fark eden tüm E-Ticaret portalları, e-katalogu temel ihtiyaç olarak görmeye başlamıştır.

Sunulan hizmetleri ve ürünleri anlatmak amacıyla kullanılan kataloglar bu işlevleri ile firmaların vazgeçilmezi haline gelmiştir. İstenilen hedef kitleye ürünleri daha iyi tanıtmak için kullanılan e-katalog sayesinde birçok firma satışlarını arttırmakta, markalaşma yolunda da emin adımlarla ilerlemektedir. Profesyonel kadrosu ve kurumsal yapısı ile müşterilerine çözüm odaklı bir hizmet sunan Elsez Bilişim, e-katalog tasarımı konusunda da farklı işlere imza atmaktadır. Sıradanlık ve tektiplilikten sıkılan herkesin mutlaka incelemesi gerektiği Elsez Bilişim’in e-katalog çalışmaları, sizlere sunduğu görsel tasarım şöleniyle de adından söz ettirmektedir.

Elsez Bilişim, e-katalog konusunda işlevsel, kullanıcı dostu, farklı tasarım ve yenilikçi çalışmaları sayesinde müşterilerin dikkatini çekmekte ve sektörde önemli bir yere doğru taşınmaktadır. Her bütçeye uygun fiyat ve ödeme koşulları sayesinde de cep yakmayan Elsez Bilişim’in çalışmalarına mutlaka göz atmalısınız.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!