yükleniyor

Google Reklamcılığı

Google Adwords (Google Reklamcılığı)

Teknoloji kullanımı artmaya başladıkça, insanlar satın alacakları hizmet ya da ürünün araştırmasını internet üzerinden yapmaya başladı. Özellikle Google üzerinden yapılan bu araştırmaları fark eden firmalar ise ürün ve hizmetlerini daha iyi tanıtmak adına, Google’ın sunduğu Google AdWords’ten (Google Reklamcılığı) yararlanmaya yöneliyor.

Hem ülkemizde hem de dünya genelinde en çok tercih edilen arama motorlarından birisi olan Google’da ilk sayfaya çıkmak, firmaların tanıtımı ve ürün/hizmet satışı açısından oldukça önemlidir. Elsez Bilişim Google AdWords konusundaki deneyimi sayesinde, firmalara bu konuda danışmanlık, hesap kurulumu, yönetimi ve optimizasyonu konusunda destek  vermektedir. Google AdWords konusunda çalışmalara başlanmadan önce Elsez Bilişim, firmanız hakkında detaylı bir analiz gerçekleştirir. Firmanızın yer aldığı sektörü ifade edecek uygun kelimelerin analizi yapıldıktan sonra detaylı bir rapor çıkarılır ve buna göre içerik oluşturulur. Bütçenize zarar vermeyecek uygun fiyatlarla müşterilerine bu hizmeti sunan Elsez Bilişim, içerik ve arama konusunda da destek vermektedir.

GOOGLE ADWORDS NE İŞE YARAR?

Google AdWords sayesinde firmalar potansiyel müşterilerine ve hedef kitlelerine kolay bir şekilde ulaşmaktadır. Bunun yanı sıra marka bilinirliği artmakta, web sitesinin ziyaretçi sayısı çoğalmakta ve internet satışlarında da artış yaşanmaktadır. Google AdWords sayesinde firmalar reklam ve tanıtım için yüksek meblağlarda bütçe ayırmaya da artık gerek duymayacaklardır. Uygun fiyatlarla kaliteli bir tanıtım yapmak Google AdWords sayesinde oldukça basittir.

Google AdWords, büyüklüğü ne olursa olsun her firma için uygundur. Tüm firmalar bu uygulama sayesinde her geçen gün daha çok müşteri kazanmaktadır. Google AdWords, arama ağı reklamı, görüntülü reklam ağı, pazarlama reklamları, mobil reklam ve Youtube reklamları olmak üzere kategorilendirilmektedir. Google AdWords sayesinde firmalar reklamlarını dünyanın istedikleri her bölgesinde yayınlayabilmekte ve daha geniş bir kitleye de ulaşabilmektedir.

Google AdWords konusunda uzman olan Elsez Bilişim’in danışmanlığı eşliğinde firmanızı tanıtabilir, gelir düzeyinizi de kısa bir süre içinde hatırı sayılır bir değerde arttırabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!