yükleniyor

E-Ticaret

E-Ticaret

E- Ticaret, yani elektronik ticaret, internet kullanımının artması ile birlikte son yıllarda büyük bir yükselişe geçmiştir. Ürünlerin ve hizmetlerin, bilgisayar ortamı üzerinden satışının yapılmasını sağlayan E- Ticaret, sipariş, ödeme ve teslimat olmak üzere üç aşamadan oluşmaktadır.

Elsez Bilişim, firmanızın E- Ticaret portalını sizler için kurarak, hizmetinize sunmakta ve bu sayede satışlarınızı arttırmayı hedeflemektedir. E- Ticaret siteleri, şirketlere 7/24 satış yapma imkanı sunarak kar marjını da arttırmaktadır. Özellikle günümüzde internetin hayatımızın her alanına dahil olması ile beraber sıçrayış gerçekleştiren E- Ticaret siteleri, güvenilir bir firma tarafından tasarlandığı zaman şirketlere çok büyük katkılar sağlamaktadır.

E-TİCARETİN YARARLARI NELERDİR?

-E- Ticaret sayesinde şirketler 7/24, internet üzerinden müşterileri ile iletişime geçebilmekte, satış yapabilmektedir.

-E-Ticaret ile elektronik ortamlarda işlemler hızlıca halledildiği için zamandan da tasarruf edilebilmektedir.

-E- Ticaret siteleri ile müşteriler daha fazla ürün seçeneğine ulaşma imkanına sahip olmakta, alışverişlerini de daha keyifli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

-Sanal ticaret portalı sayesinde şirketlerin maddi yükü de azalmaktadır.

-Şirket, e- ticaret sayesinde hedef kitlesine daha rahat ulaşmaktadır.

-Şirketler e- ticaret ortamı sayesinde maliyeti düşün ve 7/24 ulaşılabilecek bir mağaza ortamına sahip olmaktadırlar.

-Şirket sanal mağaza sayesinde ürünleri hakkında hedef kitlesine daha detaylı bilgi verebilmektedir. Bu sayede bilgi aktarımı sırasında zaman kaybı da yaşanmaz.

NELER YAPIYORUZ?

Elsez Bilişim olarak, işletmelerinize daha rahat bir rekabet ortamı sağlanması için e-ticaret sitesi tasarlamaktayız. Esnek, kullanımı kolay, farklı tasarımlar, güvenli alt yapı, güvenilir ödeme altyapılarını müşterilerimize sunarak, ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz. Müşteri hizmetleri ve müşteri memnuniyeti konusunu da en önemli ilkelerden biri olarak benimsediğimiz için, uzman ekibimizle sizlere her zaman destek oluyoruz. Elsez Bilişim olarak, uygun fiyat seçenekleri ve ödeme kolaylıkları ile hayalinizdeki e- ticaret portalını oluşturarak şirketinizin daha fazla müşteriye ulaşmasını ve kar marjını arttırmasını sağlıyoruz. Güvenilir bir site tasarımı için E- ticaret paketlerimizi mutlaka incelemelisiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!